Kahve dünyasındaki uzun yıllara dayanan deneyimimizle, müşterilerimize unutulmaz kahve deneyimleri sunmayı hedefliyoruz.

Nostalji Serüveni Eşliğinde;

Lezzetli kahvelerimiz, özenle seçtiğimiz kahve çekirdeklerinden elde edilir ve deneyimli baristalarımız tarafından ustaca hazırlanır.

Size her zaman taze, enfes ve zengin aromalı bir fincan sunmak için çabalıyoruz. Bizimle bir fincan kahve içmek için sizi Eski Kafalı Kahveci'ne bekliyoruz. Kahve ve dostluk dolu güzel anılar paylaşmak için sabırsızlanıyoruz!

ESKİ KAFALI KAHVECİ,

BİZİ BİZ YAPAN DEĞERLERİMİZE BAĞLI KALARAK KALİTELİ KAHVEYİ NOSTALJİK BİR YOLCULUK EŞLİĞİNDE GÜLERYÜZLÜ, HİJYENİK VE SAMİMİ BİR ATMOSFERDE SUNMAKTIR.

ESKİ ZAMANLARA TUTKUN OLAN DÖRT KAHVE DÜŞKÜNÜ ARKADAŞIN BU İKİ TUTKUYU HARMANLAYIP BİR ARAYA GETİRME ARZUSUYLA ORTAYA ÇIKAN VE GELEN HER MİSAFİRİN KENDİ GEÇMİŞİNDEN GÜZEL ANILARI HATIRLAYABİLECEĞİ; AYNI ZAMANDA LEZZETLİ KAHVELER, NEFİS TATLAR VE ESKİ MÜZİKLER EŞLİĞİNDE UNUTULMAZ DOSTLUKLAR VE ANILAR BİRİKTİREBİLECEĞİ, NOSTALJİ TRENİNE EN ÖNDEN ALABİLECEĞİNİZ BİLETİN HİKAYESİDİR.


BEN AŞK NEDİR BİLMEM
ESKİ KAFALIYIM…
BİR SENİ BİLİRİM
BİR DE ADIN GEÇINCE SIKIŞAN KALBİMİ.
ATTİLA İLHAN
Tutkulu Geçmiş, Lezzetli Gelecek:

İşletme Sahiplerimizi Tanıyalım

Merhaba! Biz Eski Kafalı Kahveci ekibi, kahve dünyasına adanmış bir ömür yaşamaktan gurur duyuyoruz. Tutkulu ve tecrübeli işletme sahipleri olarak, kahve tutkusu ve misafirperverlik sevgimiz bizi bu lezzetli yolculuğa çıkardı. Çocukluktan beri içimize işleyen kahve kokusu ve samimi sohbetlerin büyülü havası, kendi kahve dükkânımızı açma hayalimizi ateşledi. Eski Kafalı Kahveci, sadece bir kahve dükkanı değil, aynı zamanda dostlukların ve güzel anıların paylaşıldığı bir mekan olmayı hedefliyoruz. Kaliteli kahve çekirdeklerinden titizlikle hazırlanan her fincanda, yılların birikimi ve sevgiyle hazırlanmış bir damla geçmişe dokunabilirsiniz. Misafirlerimizi en güzel kahve deneyimiyle ağırlamak için sabırsızlanıyoruz. Eski ve yeni kahve tutkunlarını bir araya getiren bu özel yerde, sizleri ağırlamaktan ve unutulmaz anılarınıza ortak olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz. Sizleri kahve tutkusunu paylaşmaya ve keyifli sohbetler eşliğinde vakit geçirmeye davet ediyoruz.

Aysin Kunduz

CEO / FOUNDER

Cem Aykurt

CEO / FOUNDER

Cemil Ortakcı

CEO / FOUNDER

İnanç Ceylan

CEO / FOUNDER

Zeytin Ağaçlarımız ile Eski Kafalı Kahveci'nin Bahçesi

Eski Kafalı Kahveci'nin kalbinde sizleri sıcacık bir atmosferle karşılayan bir bahçe bulunuyor. İki adet onlarca yıllık zeytin ağacı, bahçemizin gözbebekleri olarak gururla karşılar misafirlerimizi. Bu köklü ağaçlar, geçmişten günümüze gelen zeytin geleneğinin yaşayan şahitleridir. Onların gölgesinde geçireceğiniz anlar, kahve keyfinize doğal bir dokunuş ve tarihle iç içe bir deneyim katar. Eski Kafalı Kahveci'nin bu özel bahçesinde, doğadan gelen huzuru ve eşsiz lezzeti bir arada yaşamak için sizi bekliyoruz!

Geçmişin İzleriyle Dolu Sıcacık Bir Ortam: Eski Kafalı Kahveci'nin Antika Sanatı ve Nostaljik Dekorasyonu

Eski Kafalı Kahveci, iç mekanında geçmişin izlerini yansıtan sıcacık bir ortama sahip. Antika sanat ve nostaljik dekorasyon anlayışımız, sizleri zamanda keyifli bir yolculuğa çıkaracak. İç mekanımızda yer alan antika mobilyalar, geçmişin asaletini ve estetiğini hatırlatırken, nostaljik dekorasyon öğeleri unutulmaz anılarınızı canlandırır. Her köşesinde nostaljik bir esinti barındıran mekanımızda, kahve kokusu eşliğinde sıcak sohbetler gerçekleştirirken, zamanda yolculuk yapmanın keyfini yaşayacaksınız. Eski Kafalı Kahveci'nin antika ve nostaljik dekorasyonunu keşfetmek için sizi bekliyoruz. Burada paylaşacağınız anılarınıza, lezzetli kahvelerimizle anlam katmak istiyoruz.